Atrakcje górskie w Bielsku-Białej

Miejscowość położona w województwie śląskim, która co roku przyciąga masę turystów to Bielsko-Biała. Jeśli chcecie spędzić ciekawie czas, jednak nie wiecie dokąd się wybrać warto przyjechać właśnie tu. Wiele atrakcji, ciekawych miejsc, wydarzeń zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci sprawią, że będzie to niezapomniany wyjazd i będziecie chcieli tu wrócić za rok. Aby nasz urlop był udany warto zaplanować gdzie będziemy spać. Infrastruktura noclegowa w Bielsku-Białej jest dobrze rozbudowana i każdy wczasowicz znajdzie odpowiednie miejsce. Od hoteli z basenami, przez schroniska, prywatne kwatery, domki aż po apartamenty z zapierającymi dech w piersiach. Wybór zależy od naszych upodobać, a wpisanie w wyszukiwarkę hasła: noclegi Bielsko-Biała sprawi, że ukaże się nam cała lista miejsc, gdzie możemy spędzić noc.

Bielsko-Biała to świetne miejsce dla tych którzy lubią chodzić po górach. Beskid Śląski i Beskid Niski to tereny, gdzie istnieje wiele dobrze przygotowanych tras dla fanów wycieczek i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jeśli jednak lubicie odpoczywać na kocyku z sokiem w ręce opalając się możecie pojechać nad jezioro Międzybrodzkie, które kusi malowniczym położeniem. Nie zabraknie również atrakcji dla osób, które wybrały się na wycieczkę z dziećmi. Parki linowe, baseny, imprezy okolicznościowe sprawią, że wasza pociesza wróci z pobytu szczęśliwa. Będąc w Bielsku-Białej warto zwiedzić zamki, które znajdują się w mieście, gdyż to bardzo ciekawe miejsca, szczególnie pod względem architektury. Jeśli posiadacie auto można wybrać się na wycieczkę do zamku w Pszczynie, który co roku przyciąga swoim urokiem wielu turystów. W niedalekiej odległości od miasta bo tylko 20 kilometrów, mieści się Leśny Park Niespodzianek. Jest to wspaniałe miejsca dl rodzin z dziećmi, ale nie tylko maluchy będą się tam świetnie bawiły. Park bowiem różni się od innych ogrodów zoologicznych, gdyż zwierzęta w nim nie są w klatkach, zaś chodzą sobie na wolności. Wszyscy mogą je dotknąć, karmić czy pogłaskać. Jest to ciekawe rozwiązanie dla wszystkich fanów zoologii. W ogrodzie znajdują się: jelenie, muflony i alpaki, które będąc już oswojone chętnie przychodzą, aby się z nami pobawić. W parku mieście się również sowiarnia, gdzie można zobaczyć dużą ilość różnych odmian sów, jak i pokazy ptaków drapieżnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>