Molo i noclegi w Juracie

Będąc w Juracie koniecznie trzeba zobaczyć molo, które jest zlokalizowane w samym centrum tego uroczego kurortu. Długość tego mola sięga trzystu dwudziestu metrów długości. Obiekt ten został zbudowany w latach siedemdziesiątych wieku XX. Gdy będziemy chcieli tam dojść pieszo to musimy skorzystać z pięknego i szerokiego deptaka, który zwie się Międzymorze. Prowadzi on od otwartego morza do zatoki. Idąc przez ten cudowny deptak można usiąść na ławeczkach by odpocząć. Nocą to cudowne molo jest przepięknie oświetlone.

Zostając na dłużej w Juracie warto skorzystać z oferty noclegowej (zestawienie: http://Meteor-Turystyka.Pl/noclegi,jurata,0.html) obiektu o nazwie ‚Apartamenty Jurata’. Są one usytuowane właśnie w owej miejscowości. Obiekt ten oferuje sto dwadzieścia miejsc noclegowych. Apartamenty wyposażone są bardzo komfortowo. Powierzchnia plasuje się od czterdziestu trzech metrów kwadratowych do pięćdziesięciu czterech metrów kwadratowych. Innym obiektem, w którym warto zatrzymać się na nocleg jest Pensjonat Przedwiośnie. Jest on zlokalizowany w Juracie przy ulicy Wojska Polskiego 15. W ofercie znajduje się dwadzieścia osiem miejsc noclegowych. Każdy z oferowanych przez Pensjonat Przedwiośnie pokoi wyposażony jest w łazienki oraz balkony a także telewizor LCD, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, naczynia oraz sprzęt plażowy. Goście mają do dyspozycji salę konferencyjną oraz bankietową. Ponadto na terenie, na którym jest usytuowany obiekt znajduje się parking oraz garaż. Istnieje możliwość zorganizowania grilla bądź ogniska. Do dyspozycjo gości została oddana także kuchnia samoobsługowa. Z myślą o najmłodszych został przygotowany przepiękny plac zabaw. Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą tutaj stół do ping ponga a także mogą zagrać w tenisa. Atutem obiektu jest przede wszystkim jego położenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>