Willa Ewy Braun, ruiny kościoła i nie tylko…

Wybierając się na wypoczynek i nocleg do Pobierowa i spędzając w tym nadmorskim kurorcie wakacje, warto dowiedzieć się jakie pobliskie atrakcje czekają na turystów. Czyste, zdrowe powietrze, szerokie i piaszczyste plaże a także rozbudowana sieć turystyczna to jedne z nielicznych co ma do zaoferowania Pobierowo.

Główną atrakcją tej uroczej miejscowości jest jej popularność oraz mnogość barów, restauracji oraz klubów. Jeśli chodzi o zabytki nie ma ich z wyjątkiem Wili Ewy Braun, jednak dla miłośników podróżowania i zwiedzania przygotowaliśmy listę ciekawych miejsc pobliżu, gdzie można się z łatwością udać. Pierwszą z nich są oddalone zaledwie sześć kilometrów ruiny Kościoła w Trzęsaczu. Jedno z najbardziej fascynujących miejsc na Polskim Wybrzeżu, które wato odwiedzić. Dwa kilometry dalej w miejscowości o nazwie Rewal skorzystać można z szerokiej oferty wydarzeń na deskach amfiteatru. W okresie wakacyjnym, szczególnie w lipcu w tym miejscu praktycznie co weekend organizowane są zabawy oraz festiwale z rożnego rodzaju muzyką. Kolejnym punktem na liście zwiedzającej powinien być Nadmorski Park Miniatur i Kolejek mieszczący się w Dziwnowie. To właśnie tutaj dzieci uwielbiają przyjeżdżać. Świetny pomysł na wspólne popołudnie w gronie rodzinnym. Dla miłośników zwierząt w Trzęsaczu można spróbować sił na koniu w zamkniętym terenie, jak i po linii brzegu Morza Bałtyckiego. W Niechorzu z kolei główną atrakcją jest Muzeum Rybołówstwa.

Nie ważne zatem jest czy spędzamy urlop z popularnej pełnej atrakcji miejscowości z racji tego, iż każda sąsiadująca ma coś wyjątkowego. Jak powszechnie wiadomo te znane i te mniej znane kurorty nadmorskie oddalone są od siebie zaledwie kilka lub kilkanaście kilometrów co nie stanowi żadnego problemu, aby zatrzymać się w tej ulubionej a zwiedzać okolicę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>