Wyciągi Narciarskie w Wiśle

Wisła to urokliwe miasteczko, w którym jest sporo do zobaczenia o praktycznie każdej porze roku. Nie dziwi więc bardzo mocne nastawienie okolicznej ludności na turystów. Od wielu lat powstaje w tym miejscu szereg ośrodków wypoczynkowych, hoteli, pensjonatów, czy też urokliwych kwater prywatnych (), z usług których można skorzystać. Oferty są na bardzo zróżnicowanym poziomie, z tego też powodu nie ma możliwości, by każdy z przybyłych nie znalazł czegoś dla siebie.

Z całą pewnością można powiedzieć, iż Perła Beskidów, jak często nazywana jest Wisła,  posiada swój niebywały urok zarówno latem, jak i zimą. Miejscowość ta tętni życiem praktycznie przez cały rok. Są jednak tacy, którzy umiłowali sobie zwłaszcza jej zimowe atuty, których jest tu bez liku. Wszyscy, którzy kochają Wisłę w głównej mierze ze względu na jej sportowe przystosowanie i otwarcie na wymagania turystów, jak co roku nie będą zawiedzeni. Także i tej zimy miasteczko przygotowało szereg atrakcji. Od wielu lat działa tu niezliczona ilość wyciągów, zarówno krzesełkowych, jak i talerzykowych oraz orczykowych. Także stoki są w pełni dostosowane, by na ich terenie odbywały się zawody z serii chociażby snowboardowych mistrzostw. Mamy tu do czynienia także z kilkoma wyciągami narciarskimi z prawdziwego zdarzenia. Do dyspozycji jest Stacja Narciarska Soszów znajdująca się przy ulicy Cieślarów 30, która oferuje aż 5 wyciągów narciarskich oraz 6 tras, które są naśnieżane oraz oświetlone. Kolejną z polecanych jest Stacja Narciarska Cieńków przy ulicy Malinka 8. Ona z kolei ma do zaoferowania 3 wyciągi narciarskie i oczywiście oświetlone trasy zjazdowe. Dodatkowo działa tu miejscowe narciarskie przedszkole oraz szkółka narciarska. Ostatnim, lecz nie mniej ważnym miejscem jest Ośrodek Narciarski Stożek znajdujący się przy ulicy Zjazdowej 11. Jest on czyny bez względu na porę roku, a dodatkowo na jego terenie znajduje się snowpark oraz szkółka narciarska. Oczywiście istnieje możliwość wypożyczenia w tym miejscu sprzętu do szusowania. Dla osób, którym te atrakcje wydają się być niewystarczające poleca się udanie na skocznie w Wiśle Malince lub też na perfekcyjnie przygotowane narciarskie trasy biegowe na Kubalonce. Wielką popularnością cieszą się tu również zimowe kuligi w konnych zaprzęgach, które przemierzają różnorodne trasy, lecz jedną z piękniejszych jest tu z pewnością malownicza Dolina Białej Wisełki. Atrakcji jest co niemiara, zapraszamy więc do Wisły!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>